fbpx

Витамини и антиоксиданси Производ ID: #4925


The VerdeКоличина:

> На залиха и спремно за испорака!


Информација за производот:

+1 Tweet1 Share3 Pin1Total Shares 5Додаток во исхраната, 100% природно потекло корисен за елиминација на вишокот на течности, за одржување на рамнотежата на телесната тежина и да се отстранат штетните дејства од слободните радикали. Концентрирана формулација која содржи балансирана комбинација на микронизирани лисја и сушен екстракт стандардизиран до 40% полифеноли, главните антиоксиданси во чајот. УПОТРЕБА: […]

Опис на производ

Додаток во исхраната, 100% природно потекло корисен за елиминација на вишокот на течности, за одржување на рамнотежата на телесната тежина и да се отстранат штетните дејства од слободните радикали. Концентрирана формулација која содржи балансирана комбинација на микронизирани лисја и сушен екстракт стандардизиран до 40% полифеноли, главните антиоксиданси во чајот.
УПОТРЕБА: 2 капсули дневно.
ПАКУВАЊЕ: 60 капсули.

Прегледи на производи

Сподели мислење


Cartinorm+D3

Cartinorm+D3

БЕШЕ 1,390MKD 1,290MKD

Babytol D3+K1

Babytol D3+K1

БЕШЕ 310MKD 280MKD

Келтикан Форте

Келтикан Форте

БЕШЕ 590MKD 540MKD

Beta Carotene 9000 IU (100 гелкапсули)

Beta Carotene 9000 IU (100 гелкапсули)

БЕШЕ 699MKD

Stress Management B-Complex (100 таблети)

Stress Management B-Complex (100 таблети)

БЕШЕ 950MKD 700MKD

Pulmint инхалатор

Pulmint инхалатор

БЕШЕ 77MKD 65MKD

PROBalans

PROBalans

БЕШЕ 425MKD 380MKD

Крема со црвен лозов лист и див костен РЕГИНА

Крема со црвен лозов лист и див костен РЕГИНА

БЕШЕ 155MKD 130MKD