fbpx

Козметика Производ ID: #2099


L’Oreal Revitalift Soin de nuitКоличина:

> На залиха и спремно за испорака!


Информација за производот:

Total Shares 0

+1 Tweet Share PinTotal Shares 0Во слоевите на кожата се наоѓаат 8 драгоцени природни состојки за подигање на кожата, вистински показатели на младоста, за цврсто лице. После 40-тата година, нивното производство се намалува и тие веќе не ја извршуваат својата функција за природно самоподигање на кожата така добро. Како последица на тоа се појавуваат брчки, […]

Total Shares 0

Опис на производ

Total Shares 0

Во слоевите на кожата се наоѓаат 8 драгоцени природни состојки за подигање на кожата, вистински показатели на младоста, за цврсто лице.
После 40-тата година, нивното производство се намалува и тие веќе не ја извршуваат својата функција за природно самоподигање на кожата така добро. Како последица на тоа се појавуваат брчки, а лицето ја губи својата цврстина.

Технологијата STIMULIFT од L’Oréal создадена е да делува на слоевите на кожата и да ги стимулира 8 природни состојки за подигање на кожата, повторно го поттикнува нивното природно производство, ја обновува кожата одвнатре и на тој начин и ја враќа затегнатоста.
Про-Ретинол А, јака природна состојка против брчки, позната по тоа што го поттикнува обновувањето на клетките

РЕЗУЛТАТИ
За 4 недели, брчките се исправени. Лицето ја враќа својата цврстина.

Total Shares 0

Прегледи на производи

Сподели мислење


Cartinorm+D3

Cartinorm+D3

БЕШЕ 1,390MKD 1,290MKD

Babytol D3+K1

Babytol D3+K1

БЕШЕ 310MKD 280MKD

Келтикан Форте

Келтикан Форте

БЕШЕ 590MKD 540MKD

Beta Carotene 9000 IU (100 гелкапсули)

Beta Carotene 9000 IU (100 гелкапсули)

БЕШЕ 699MKD

Stress Management B-Complex (100 таблети)

Stress Management B-Complex (100 таблети)

БЕШЕ 950MKD 700MKD

Pulmint инхалатор

Pulmint инхалатор

БЕШЕ 77MKD 65MKD

PROBalans

PROBalans

БЕШЕ 425MKD 380MKD

Крема со црвен лозов лист и див костен РЕГИНА

Крема со црвен лозов лист и див костен РЕГИНА

БЕШЕ 155MKD 130MKD