fbpx

OTЦ Производ ID: #4963


Биобрен/МГН-3Количина:

> На залиха и спремно за испорака!


Информација за производот:

+1 Tweet1 Share3 Pin1Total Shares 5-најмоќен природен имуномодулатор -оригинален јапонски производ -повеќе од 50 базични и клинички ин виво и ин витро студии направени и публикувани за него на врвни светски универзитети и клиники -не е производ од печурки и не предизвикува алергиски реакции -не содржи ГМО -пијте од 500мг до 1г дневно во период […]

Опис на производ

-најмоќен природен имуномодулатор
-оригинален јапонски производ
-повеќе од 50 базични и клинички ин виво и ин витро студии направени и публикувани за него на врвни светски универзитети и клиники
-не е производ од печурки и не предизвикува алергиски реакции
-не содржи ГМО
-пијте од 500мг до 1г дневно во период од 1-3 месеци
Најмоќен природен имуномодулатор кој претставува арабиноксилан комплекс добиен од оризови влакна под дејство на ензими од шитаке печурки. Готовиот производ не содржи печурки и е безбеден при појава на алергии од печурки.

Прегледи на производи

Сподели мислење


Cartinorm+D3

Cartinorm+D3

БЕШЕ 1,390MKD 1,290MKD

Babytol D3+K1

Babytol D3+K1

БЕШЕ 310MKD 280MKD

Келтикан Форте

Келтикан Форте

БЕШЕ 590MKD 540MKD

Beta Carotene 9000 IU (100 гелкапсули)

Beta Carotene 9000 IU (100 гелкапсули)

БЕШЕ 699MKD

Stress Management B-Complex (100 таблети)

Stress Management B-Complex (100 таблети)

БЕШЕ 950MKD 700MKD

Pulmint инхалатор

Pulmint инхалатор

БЕШЕ 77MKD 65MKD

PROBalans

PROBalans

БЕШЕ 425MKD 380MKD

Крема со црвен лозов лист и див костен РЕГИНА

Крема со црвен лозов лист и див костен РЕГИНА

БЕШЕ 155MKD 130MKD